Квартиру боржника по комуналці вперше пустили з молотка на держаукціоні

За рішенням суду у Луцьку на державному аукціоні вперше в Україні продали житло сім’ї, яка заборгувала за комунальні послуги 50 тисяч гривень. Як інформує «Телеканал новин 24«, ця квартира стала першою, яка була вилучена і продана саме за борги за комуналку, повідомив перший заступник мера Луцька Тарас Яковлєв.

«Квартиру відчужила виконавча служба на підставі рішення суду та стягнення заборгованості», — розповів чиновник.

Комунальники кажуть, що тягнули до останнього, адже вони можуть звернутися в суд, коли борг за ЖКП перевищує суму 13 тисяч гривень.

За їх словами, власникам квартири десятки разів повідомляли про зростаючий борг і просили його погасити. Зрештою, справу вирішили через суд — квартиру виставили на аукціон.

Реалізована квартира розташована на вулиці Коновальця у Луцьку — це спальний район. На сайті CETAM (система електронних торгів арештованого майна) зазначено, що за цією адресою продана двокімнатна квартира загальною площею 56,7 кв. м на першому поверсі дев’ятиповерхівки, і стартова ціна на аукціоні становила трохи більше 413 тисяч гривень, але в підсумку продана за 446 тисяч. З отриманих грошей 50 тисяч піде на погашення боргу, а решту віддадуть власникам.

За даними луцьких брокерів, ціна була занижена в середньому на 100 тисяч гривень, оскільки це державний аукціон.

«Наскільки я знаю, в цій квартирі до цих пір проживає сім’я — жінка зі своїм сином середніх років, їх поки не виселяли», — розповів Яковлєв.

Джерело: Укрінформ

Добавить комментарий