Land Rover випустив кросовер із кухнею всередині

Британська машинобудівна компанія Land Rover випустила кросовер Land Rover Discovery, обладнаний кухнею. Автомобіль побудований в єдиному екземплярі для знаменитого кухаря і ведучого телепрограм Джеймі Олівера, повідомляє Радіо Максимум.

Авто розробили інженери підрозділу Special Vehicle Operations (SVO), який випускає «заряджені» моделі Jaguar і Range Rover, на платформі стандартного автомобіля, пристосованого до роботи в ролі кухні.

Ідеальний! Land Rover випустив кросовер із кухнею всередині - фото 200928
Ідеальний! Land Rover випустив кросовер із кухнею всередині - фото 200930

Колеса обладнали трьома 5-літровими пристроями, призначеними для збивання масла, і однією для приготування морозива. Моторний відсік, крім двигуна, отримав 4,7-літрову тиховарку і пристосування для приготування спагетті. За фірмовою символікою на радіаторних гратах передбачається спеціальне місце для м’ясорубки і крутила, а гриль зробили з каністри.

Ідеальний! Land Rover випустив кросовер із кухнею всередині - фото 200927
Ідеальний! Land Rover випустив кросовер із кухнею всередині - фото 200931

У салоні з’явилася полиця для 11 баночок зі спеціями і міні-сад, щоб вирощувати вісім видів рослин. У стільницю впровадили кріплення для п’яти судин зі спеціями. Висувна штанга отримала 1,5-літрові дозатори для оливкової олії і оцту, товкач і ступку, виконані з поршня і шатуна.

Ідеальний! Land Rover випустив кросовер із кухнею всередині - фото 200929