Лікар пояснив, кому не варто пити пиво

Якщо гооврити про те, які люди не повинні вживати пиво, лікар-гастроентеролог Джонатан Кунг порадив відмовитися від напою тим, хто має целіакію – порушення, яке характеризується непереносимістю глютена, повідомляє “Жіночий світ“.

Гастроентеролог Кунг повідомив, що наявність предіабету чи діабету є серйозною причиною не пити пиво. Крім діабетиків, не слід пити хмільний пінний напій і тим, хто веде боротьбу із зайвою вагою – для тих, хто худне, на думку лікаря, пиво є надто калорійним напоєм.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Чи є у вас неперпеноносність глютена – білка злакових рослин (міститься в пшениці, вівсі, житі, ячмені, полбі та в борошні з них). Коли організм людини не справляється із перетравленням цього компонента, діагностують целіакію.

«Люди з целіакією повинні проходити повз цей напій – у пиві часто міститься глютен», – наголосив лікар.

Людям, які страждають на СРК (синдром роздратованого кишечника), медик теж радить забути про пиво. У разі цієї проблеми його вживання сприяє здуттю, газам, діареї, болям у животі.

«Не слід вживати пиво особам, які страждають від печії, цирозу, вірусного гепатиту чи аутоімунного захворювання», – додав гастроентеролог.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!