Лікарні Дніпропетровської області отримали шість машин “швидкої”

Шість лікарень Дніпропетровщини отримали машини “швидкої”. Вони – від Республіки Корея. Ключі директорам медзакладів передав начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.

«Вони подолали шлях у майже 9 тис км. З корейського Сеула через німецький Бремергафен. Потім зупинка у Львові. А вже з Дніпра вони поїхали до громад регіону. 6 карет швидкої допомоги марки Hyundai. Це гуманітарка від Республіки Корея», – зазначив Сергій Лисак.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

До доставки «швидких» доклало зусиль чимало людей, додав він. Машини були доукомплектовані та пройшли повне технічне обслуговування.

У салоні авто є місце для персоналу та пацієнта і все необхідне для транспортування людини до лікарні. Директорка одного з медзакладів, що отримав «швидку», Тамара каже: декілька років чекали на таку обновку. І ось – мрія збулася.

«Це дуже гарна новина для нас – отримати автомобіль такого класу. Тепер зможемо ще якісніше надавати допомогу хворим, які живуть у віддалених населених пунктах», – поділилася Тамара.

Радіє новому транспорту й Валентина, директорка ще однієї лікарні регіону. Вона розповіла, що машина, якою обходилися до цього, вже надто стара.

«Багато людей потребують паліативної допомоги. І вони дуже раді, коли ми приїжджаємо до них додому. Адже це не лише медична, а й психологічна допомога. Побалакаєш з людиною – і їй стає ліпше», – вважає Валентина.

«Зараз у нас стареньке авто, часто ламається. А це комфортніше набагато. Дуже гарна машина», – зазначив водій Валерій.

Загалом з Республіки Корея до України доставили 10 машин «швидкої». Їх також отримали Львівська, Закарпатська та Сумська області.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!