Майстриня з Дніпропетровщини дає майстер-класи в Японії (Фото)

28-29 вересня в Токіо в рамках міжнародного культурного фестивалю «Global Festa JAPAN 2019» майстриня петриківського розпису Галина Назаренко з Дніпропетровщини провела майстер-класи. Про це повідомляє “UA:Дніпро” з посиланням на Посольство України в Японії.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

У майстер-класах з розпису Галини Назаренко взяли участь понад сто людей, серед яких були представники Японії, Аргентини, Китаю, Мадагаскару, США, Чилі та України. У рамках презентації петриківки в Японії також провели майстер-клас для дітей в українській недільній школі Токіо «Джерельце».

2 жовтня в Токіо Галина Назаренко навчатиме азам розпису японських школярів.

Галина Назаренко – одна із сучасних майстринь петриківського розпису, родом з Петриківки на Дніпропетровщині. У своєму доробку має кілька десятків виставок, зокрема близько 25 персональних, у багатьох країнах світу – Україні, Франції, Болгарії, США, Канаді, Грузії, Білорусі, Кувейті, Узбекистані, Китаї, Туркменістані, Іспанії, Греції, Нідерландах. Після виставок у Франції її прийняли до Асоціації сучасного мистецтва міста Морестель.

Галину Назаренко вважають продовжувачкою традицій, закладених старими майстрами-петриківцями Тетяною Патою, Надією Білокінь, Ориною Пилипенко. Твори художниці зберігаються в колекціях в Україні, Італії, Німеччині, США, Канаді, Австралії. Створила понад 2 тисячі робіт.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!