Майже 3 тисячі бійців АТО вже отримали земельні ділянки на Дніпропетровщині

На Дніпропетровщині продовжують видавати землю учасникам АТО. Отримали ділянки вже близько 3 тисяч бійців. Ще понад 5 тисяч – оформлюють необхідні документи. Про це повідомив очільник Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

У Дніпропетровській області із заявами на отримання землі звернулися понад 8 тисяч учасників АТО.

На сьогодні близько 3 тисяч військових уже отримали земельні ділянки. Це майже 5 тисяч гектарів для сільськогосподарських робіт та садівництва. Ще понад 5 тисяч бійців оформлюють документи.

«Дніпропетровська ОДА допомагає бійцям АТО оформлювати землю. Для цього спростили копітку процедуру і відкрили «Єдине вікно». Кожен демобілізований, який звертається за отриманням землі, може підібрати необхідну ділянку за допомогою атласу. Земельні ділянки в містах та районах регіону вже отримали майже 3 тисячі АТОшників, ще понад 5 тисяч – у процесі оформлення документів», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Оформити землю без зайвого клопоту учасники АТО можуть у «Єдиному вікні». Тут приймають документи, консультують та допомагають отримати наділи.

Аби вибрати та оглянути землю, нікуди не доведеться їхати. У «Єдиному вікні» можна скористатися атласом вільних земель. У двох томах – детальна інформація про вільні сільськогосподарські ділянки, їхні основні характеристики та місце розташування.

Атлас є в Центрі допомоги бійцям АТО при ОДА та у 22 його філіях, а також в усіх підрозділах держгеокадастру.

Бійці АТО можуть подати документи на оформлення землі за адресою: Дніпро, вул. Старокозацька (колишня вул. Комсомольська), 52, 2-й поверх, каб. 214. При собі мати паспорт, ідентифікаційний код, посвідчення учасника бойових дій, по можливості – довідку про безпосередню участь в АТО. Оформлення проектної документації безкоштовне.

Добавить комментарий