Мешканці Дніпропетровщини стали менше скаржитись на перевізників

Перевірки громадського транспорту на Дніпропетровщині дають результати. Перевізники виправляються. У пасажирів приміських та міжміських маршруток стало менше зауважень. Кількість нарікань зменшилась на третину. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Раніше ми отримували чисельні скарги на роботу перевізників. Мешканці області нарікали на нехтування правилами безпеки, порушення графіку руху транспорту, некоректну поведінку водіїв. Траплялись випадки, коли ті відмовляли у безкоштовному проїзді учасникам бойових дій. З початком перевірок ситуація змінилася», – зазначив Валентин Резніченко.

Кількість звернень за останній місяць, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, зменшилась на третину – до 83. Частина з них пропозиції щодо відкриття нових маршрутів.

Перевірки перевізників розпочались у вересні 2015-го. І вже того ж місяця зауважень до їх роботи у мешканців області стало менше, зауважив очільник області.

«Зараз завершилась вже сьома хвиля перевірок перевізників. Наступного тижня стартує восьма. Спеціальна комісія відвідає дніпропетровські автопідприємства. Найперше звертатимуть увагу на безпеку перевезень, графік руху та наявність в автобусах необхідної пасажирам інформації. Зі злісними порушниками ОДА розірве договори», – сказав очільник області.

Всього на Дніпропетровщині діє більше 200 приміських та 240 міжміських маршрутів. На них працюють більше 800 машин.

Залишити відповідь