Мешканка Дніпра викинула свою хвору кішку під дерево (Фото)

Важко зрозуміти, на що розраховувала мешканка Дніпра, коли винесла з будинку свою дуже хвору й знесилену кицю і залишила її під деревом. Діти у дворі добре роздивилися ту жінку, але що вони могли їй зробити.

«Сільва не вміла поводитися на вулиці та й була занадто слабка, аби кудись піти. Так і лежала дві доби під деревом. Нічого не їла. В неї блювання та діарея. Кицю віднесли до клініки. Аналізи показали відсутність системних захворювань, зараз лікарі розбираються, що трапилось з Сільвою, і як їй найшвидше допомогти. Аналізи, тести, перша допомога — це все вже вартувало нам більше 1000 грн. А кішечку ще не вилікували. Допоможіть зібрати гроші на лікування Сільви, бо зараз в волонтерів дуже багато важких підопічних», — розповідають волонтери «Верности».

ДОПОМОГТИ можна на карту ПриватБанку № 4731 2191 1353 6209 або Монобанку № 5375 4141 0815 4955 ШЕВЧЕНКО ОКСАНА ОЛЕКСАНДРІВНА.
(ВКАЗАТИ тут чи на форумі ДАТУ, ЧАС та суму допомоги), бажано з поміткою «Для Сільви»
Або на поточний рахунок организації:
№ 26000060369643, валюта UAH (Гривня)
ЕГРПОУ: 36365434
Отримувач: ВIРНIСТЬ, ДМГОЗТ
Банк отримувача: ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» м. Дніпро
МФО: 305299
Призначення: благодійна допомога з приміткою «Для Сільви»
ЦЕ ВАЖЛИВО!
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!
БУДЬ ЛАСКА, ОБОВ’ЯЗКОВО ПИШІТЬ У КОМЕНТАРЯХ час\дату\суму перерахування — це важливо! Дякуємо за вашу допомогу та небайдужість!
Якщо гроші перераховуються з примітками «кому найбільш потрібно», «на срочников», то гроші ідуть у фонд (тобто конкретно тій тварині, у темі якого вы написали, гроші не перераховуються!)
Будь ласка, зберігайте квитанції протягом тижня.