Мешканці Дніпропетровщини отримали державні нагороди

Керівник гуртка, електрослюсар, директор медичного коледжу та гірники – держава відзначила сумлінну багаторічну працю криворожан. Відповідний Указ підписав Президент України Володимир Зеленський. Повідомляють у прес-службі ДніпроОДА.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Орден «За заслуги» ІІІ ступеня вручили керівнику авіамодельного гуртка палацу дитячої та юнацької творчості Володимиру Шепеленку.

«Авіація – все моє життя. Сам починав школярем у цьому гуртку, потім став військовим льотчиком. Як відслужив, пішов вчителем до рідного гуртка. За 26 років жодного разу не пожалкував про вибір, – розповів Володимир Шепеленко. – Дуже багато учнів пішли моїми слідами. Серед них – і пілоти, і авіаінженери. Приходять – дякують за обрану професію. Що навчив думати головою, правильно тримати в руках інструменти. Кажуть, завдяки мені стали справжніми чоловіками, патріотами та фахівцями своєї справи».

Звання «Заслужений шахтар України» присвоїли В’ячеславу Асмолову, «Заслужений гірник України» – Геннадію Коняєву. Вони – гірняки шахти Криворізького залізорудного комбінату.

Геннадій Коняєв – з роду шахтарів. Вже декілька років на пенсії, та продовжує добувати руду. Каже, професія гірника колись привабила його романтикою.

Загалом держава відзначила шістьох мешканців Кривого Рогу.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!