У павлоградській лікарні з’явиться сучасне приймально-діагностичне відділення

У Павлоградській міській лікарні №4 облаштують сучасне приймально-діагностичне відділення. Будівлю реконструюють коштом Світового банку. Проте нині роботи просуваються занадто повільно, скаржаться медики. Повідомляють у прес-службі ДніпрОДА.

«Як у будь-якій старій лікарні, приймально-діагностичне відділення у нас було дуже маленьким. Неможливо було розподілити пацієнтів за ступенями тяжкості стану. В одній частині будівлі – травмпункт, в іншій – терапевт. Анестезіологу, аби терміново надати допомогу, потрібно пробігти пів лікарні», – розповіла директорка Павлоградської лікарні №4 Ірина Жицька.

За її словами, над проектом нового відділення працювали разом лікарі та проектанти.  Реконструкція стартувала у 2018-му, а завершитися мали наприкінці 2019 року. Проте через значний обсяг додаткових робіт строк перенесли на середину 2020-го. Доки узгоджуються фінансові питання, будівельники мають виконати першочергові задачі. До кінця року запустити ліфт, завершити ремонт фасаду та заміну вікон. Це дозволить знівелювати дискомфорт, який через затягнуту реконструкцію відчувають лікарі та пацієнти.