Мешканцям Дніпропетровщини відшкодують зруйноване війною житло

Важлива інформація для мешканців Дніпропетровської області, у яких житло постраждало через обстріли. Вже можна подавати заявки на отримання компенсації. Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

«Тож, якщо ваше житло пошкоджено, вам потрібно подати інформацію через додаток “Дія”. Представник органів самоврядування через комісію перевірить і підтвердить факти пошкоджень – наприклад, відсутність трьох вікон, пошкоджений дах тощо.
Заявки розглядаються протягом місяця. Якщо ви вже виконали ремонтні роботи за власні кошти, зберігайте всі чеки та документи – це питання буде розглянуто окремо», – зазначив Микола Лукашук.

Він зазначив: якщо органи місцевого самоврядування не зробили перевірку протягом місяця, надсилайте звернення на офіційну пошту Дніпропетровської обласної ради info@oblrada.dp.gov.ua Будемо реагувати.
-Про суму компенсації. Коли ви надасте інформацію про пошкодження, на основі цих даних система автоматично розраховує вартість компенсації.

Ви можете отримувати кошти з компенсації на спеціальний рахунок, який можна створити онлайн. Програма діє по всій території України і працює за принципом “живої черги” – чим раніше подаєте заявку, тим швидше отримаєте компенсацію. Максимальна сума виплати становить 200 тис. грн.
-З 22 травня почне діяти закон, що регулює виплату більших компенсацій за більш складною процедурою.
Пам’ятайте: обмежень на кількість заявок у випадку повторних пошкоджень не існує.