«Ми зробимо Дніпропетровськ комфортним містом для розвитку творчої молоді», — Борис Філатов

«Ми зробимо Дніпропетровськ комфортним містом для розвитку творчої молоді», — Борис Філатов

Проблеми розвитку сучасного мистецтва в Дніпропетровську стали основною темою зустрічі кандидата в мери міста Бориса Філатова і творчої інтелігенції регіону. Художники і фотографи, дизайнери та організатори арт-проектів звернулися до політика з пропозицією збільшити кількість освітніх програм для молодих поетів, художників і музикантів, а також організувати культурне дозвілля городян у віддалених районах Дніпропетровська.

«Для мене речі, пов’язані з мистецтвом, безумовно, важливі. Я завжди ними цікавився. Грунтуючись на ваших пропозиціях і зауваженнях, ми зробимо Дніпропетровськ комфортним містом для розвитку творчої молоді», — запевнив присутніх Борис Філатов.
Окрему увагу політик приділив проекту «S-простору». Це своєрідна майстерня для діячів мистецтва, створена торік Катериною Найденко та однодумцями. «Є така проблема в місті — молодим художникам ніде презентувати свої витвори. Якщо у тебе немає імені, то це складно зробити, не витрачаючи кошти на оренду галереї або чого-небудь. Тому ми додали трохи функцій у свій «простір». Тепер він працює для всіляких івентів та виставок», — розповіла Катерина Найденко. За її словами, нова місцева влада повинна виробити лояльне ставлення до творчих об’єднань міста. Цікаво, що озвучена експертом проблема оренди приміщень для демонстрації і експонування робіт творчої молоді міста вже знайшла своє відображення в «Стратегії розвитку Дніпропетровська», презентованій командою Бориса Філатова 13 жовтня. Документ передбачає преференції діячам культури міста, а також надання допомоги для  пільгової оренди приміщень.

Добавить комментарий