Мінінфраструктури захистить дороги від руйнування вантажівками

Робоча група мінінфраструктури провела перше засідання, на якому презентувала концепцію реформування дорожнього господарства в Україні. Про це пише gazeta.ua із посиланням на прес-служба відомства.
Серед основних напрямків змін, потрібних галузі сьогодні, робота група визначила:
— необхідність децентралізації системи автомобільними дорогами загального користування;
— захист автошляхів від впливу великовагового транспорту;
— забезпечення належного фінансування, виконання робіт у відповідності до європейських стандартів;
— розвиток конкурентного середовища на ринку ремонтно-будівельних робіт.
«Зараз програма розрахована на три роки, але нам необхідно прискоритися і втілити цей план в життя у більш стислі терміни. Безумовно, законотворчі процеси в Україні досить тривалі, але маючи підтримку усіх зацікавлених сторін, громадськості, міжнародних спеціалістів, ми можемо і повинні реалізувати нашу стратегію якнайшвидше. Тим більше, що велика частина роботи уже зроблена цього року», — заявив Роман Хміль, директор департаменту стратегічного розвитку дорожнього ринку та автомобільних перевезень.
Робоча група в найближчі два тижні сформує список нормативно-правових актів, які необхідно ще розробити або доопрацювати, і подати його на розгляд міністра разом із графіком їх погодження з іншими відомствами. Окрім цього, для успішного проведення реформ залучать до складу робочої групи представників Міністерства фінансів, Міністерства юстицій та Міністерства економічного розвитку та торгівлі.

Добавить комментарий