Мінінфраструктури закликає рівнятися на Дніпропетровщину

300 млн. грн. та 123 капітально відремонтовані дороги. Плани з реконструкції вулиць Дніпропетровщини відзначили в Міністерстві інфраструктури України. Міністр Андрій Пивоварський закликав всі облдержадміністрації рівнятися на Дніпропетровську. Про це пише replyua.net, посилаючись на Міністра інфраструктури України.

Андрій Пивоварський наголосив, що влада області відкрито заявила про взяті на себе зобов’язання. Не просто виголосила кілька гасел, а представила конкретні плани реалізації своїх обіцянок. І це правильна позиція губернатора, що не чекає вирішення проблеми з Києва, а самостійно за неї взявся. На цьому прикладі очевидно, що бюджетна децентралізація працює, а місцеві бюджети отримують додаткові вливання. За словами міністра, прозора та відповідальна позиція Дніпропетровської ОДА дозволяє підрядникам заздалегідь планувати свою роботу та йти на тендер вже підготовленими. Жителі регіону завдяки запропонованим планам зможуть завжди контролювати місцевих чиновників і їх роботу, наголошує міністр. Він вважає, було б дуже добре, щоб інші регіони підхопили позитивний приклад Дніпропетровщини.

В обласному бюджеті на ремонт дорожнього покриття закладено 300 млн. грн. З цих коштів тільки 20 млн. грн. піде на ямковий ремонт, 280 млн.грн. — на капітальний. Загалом відремонтують 123 дороги. Це понад 650 тисяч квадратних метрів.

«Пріоритет на 2016 рік – капітальний ремонт дорожнього покриття. Ямковий ремонт немає ніякого сенсу. 2015 року ми відремонтували рекордний обсяг доріг — майже 2 млн. квадратних метрів. Витратили близько 800 млн. грн. До підрядників маємо одну вимогу — якісно виконувати роботу. Тепер перевіряємо, як минулорічні ремонти витримали зиму. Недобросовісні підрядники будуть переробляти ремонт. Ями та тріщини лататимуть власним коштом», — наголосив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Добавить комментарий