Міністерство оборони закупило медичних препаратів на суму 230 мільйонів гривень

Про це під час брифінгу присвяченому питанням медичного забезпечення повідомив Директор військово-медичного департаменту Міноборони генерал-майор медичної служби Андрій Верба.
У 2015 році на медичне забезпечення згідно коштів, виділених Міністерству оборони з держбюджету, передбачено 367,1 мільйонів гривень, ще 2,2 мільйона надійшло у якості благодійної допомоги на рахунок Міністерства оборони.
Крім того до військово-медичних закладів та військових частин Збройних Сил України надходить благодійна допомога у натуральному вигляді. Станом на кінець серпня до підрозділів Збройних Сил надійшло медичного майна на загальну суму 112,9 мільйонів гривень.
У якості гуманітарної допомоги Збройні Сили отримали мобільний госпіталь від Канади, медичне майно та обладнання від Збройних Сил США, а також від Великобританії, Канади, Франції та Естонії.
“На кошти з держбюджету цього року заплановано закупити медичне обладнання для лікувальних закладів Міноборони, — розповів під час брифінгу генерал-майор Андрій Верба. – Йдеться зокрема про дихальні апарати, монітори спостереження, а також рентгенівський апарат для Дніпропетровського військового шпиталю”.
Також він повідомив, що найближчим часом буде закуплено більше 70 тисяч індивідуальних медичних аптечок нового зразка, який відповідає стандартам НАТО. Нагадаємо, наразі укомплектовано та відправлено на передову близько 30 тисяч таких аптечок.

ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ОБОРОНИ

Добавить комментарий