Мінкульт додав до “чорного списку” ще 26 артистів із РФ

Міністерство культури України збільшило список діячів культури, які створюють загрозу національній безпеці України, ще на 26 осіб, всього тепер у переліку 40 персон. Про це пише gazeta.ua із посиланням на прес-служба відомства.
Список поповнили: Еліна Бистрицька, Микола Бурляєв, Наталія Бондарчук, Ірина Богачова, Юрій Кара, Борис Грачевский, Юрій Гальцев, Станіслав П’єха, Ігор Клебанов, Борис Клюєв і Валерій Гергієв, Аристарх Ліванов, Лев Лещенко, Федір Бондарчук, Леонід Мілованов, Василь Нестеренко, Юрій Поляков, Вадим Самойлов, Євген Стеблов, Валентина Тализіна, Валентина Теличкіна, Олег Табаков, Дмитро Харатьян, Андрій Коваленко, Карен Шахназаров та Наталія Варлей.
Крім того, у повідомленні міністерства наголошується, що Держагентство з питань кіно відмовляє у видачі або припиняє дію вже виданого державного посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільмів, зокрема, якщо одним з учасників фільму є фізична особа, включена в перелік тих, хто становить загрозу національній безпеці.
Зазначимо, наведений “чорний список” діячів культури міністерство складає на підставі звернень РНБО, CБУ та Нацради з питань телебачення і радіомовлення.
Нагадаємо, 8 серпня 2015 року Мінкультури оприлюднило список з 14 діячів культури, які створюють загрозу національній безпеці України.
Також у відомстві зазначають, що “по мірі надходження до Міністерства культури від СБУ звернень про розширення переліку осіб, які створюють загрозу нацбезпеці, інформація на сайті буде оновлюватися”.
Раніше Мінкульт передав у відповідні органи перелік з 117 артистів, які, на думку представників міністерства, становлять загрозу національній безпеці.

Добавить комментарий