Місце зустрічі незмінне: Більше 300 шанувальників Горького Лука прийдуть на лекцію «професора» в ОДА

До зустрічі з відомим блогером та майстром політичної сатири залишився 1 день. Послухати лекцію професора «лукової кафедри» та поставити йому запитання вже записалися більше 300 мешканці Дніпропетровщини. Місце зустрічі з відомими та креативними людьми незмінне – Дніпропетровська ОДА. Зареєструватися на зустріч ще є час, розповідає очільник регіону Валентин Резніченко.

«Ми заздалегідь готували для зустрічі велику залу, однак такого ажіотажу не очікували. Наразі на лекцію професора «лукової кафедри» вже зареєструвалося більше трьох сотень людей, і заявки продовжують надходити. ОДА стає незмінним місцем креативних зустрічей, інновацій та сучасних тенденцій. Ми продовжуємо руйнувати стереотипи», — зазначив очільник регіону Валентин Резніченко.
Зустріч з відомим блогером пройде 26 травня о 19.00 в Дніпропетровській облдержадміністрації. Записатися на лекцію можна на сайті ОДА. Для цього потрібно натиснути на банер заходу та заповнити анкету.
На «слухачів» лекції чекають приємні сюрпризи. Фото з блогером та автографи обіцяють всім. Найактивніші шанувальники можуть отримати книгу професора особисто від нього.
Gorky Look веде блог у форматі «кафедри» на платформі Живого Журналу. Тут він – професор, а читачі студенти. Тематика лекцій різноманітна — відсталий «руський мир», «ватна мутація» та «антикацапщина». Все в легкій, цікавій та іронічній формі. Лекції «лукової кафедри» читають студенти, військові, домогосподарки та бізнесмени, в Україні та за кордоном. Блог був створений у листопаді 2014-го та вже за кілька місяців збирав рекордну кількість переглядів і коментарів. На основі дописів автор створив свою першу книгу «Ноука от Горького Лука. Сборник лекций по кацаповедению».

Добавить комментарий