Місток до зірок: васильківські артисти здобули медалі на Всеукраїнському фестивалі

Дніпропетровщина має талант. Це довели вихованці Васильківської дитячої музичної школи, які повернулися із нагородами та подарунками зі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу. Дебютний виступ вокалістів на столичній сцені видався врожайним. Добру новину повідомили в управлінні культури, національностей та релігій Дніпропетровської ОДА.

У Києві за підтримки Міністерства культури України пройшов 46-й Всеукраїнський фестиваль талановитих дітей та молоді «Різдвяні «Зоряні мости». На одній сцені поєднали мости дружби понад 60 творчих колективів та 300 учасників з різних куточків країни – Київщини, Житомирщини, Сумщини, Донеччини, Хмельниччини, Полтавщини. Дніпропетровський регіон представляли співаки Васильківської дитячої музичної школи Діана Єлютіна та Авігея Баркалова.

Дівчата довели, що обдарована молодь – це рушійна сила культури нашої країни. За пісню «Хлопчик, який літає» Діана Єлютіна посіла перше місце, а пісня «Молитва за Україну» у виконанні Авігеї Баркалової  завоювала медаль срібного ґатунку.

Юні співачки не приховують гордості за такий результат. Хоча уже ставали  неодноразовими лауреатами на місцевому рівні. Кажуть, за успіхом – наполеглива праця. Вони завойовують серця глядачів з п’яти років. Зізнаються, їхня радість – у творчості, а у пісні – їхня душа.

Як зазначає директор культурного закладу Олександр Безуглий, це був перший виступ дівчат на фестивалі такого масштабу. І він виявися вдалим. «Ми здебільшого не виїжджали за межі регіону. А тут вирішили ризикнути. Просто відчули, що прийшов час підкорювати інші вершини. І не помилилися. Діана та Авігея зробили гідний подарунок напередодні 65-річчя музичної школи», – зазначив Олександр Безуглий.

Керівник впевнений, якщо талант і дається при народженні, то розвивається тільки у русі. Тому у своїх досягненнях школа не збираються ставити крапку. На його думку, інтеграція до європейського простору відбувається й завдяки дитячій творчості. На таких сценах ми, українці, заявляємо про себе як про талановиту та обдаровану націю.  

Залишити відповідь