Місту Дніпро 246 років! Програма святкових вихідних

Жодного разу метро не перетворювалося на художню резиденцію, це було в принципі неможливо, але на День міста під час війни можливо все. На станцію “Вокзальна” пройде маленький Gogol Fest, повідомляє КУСТ.

10 та 11 вересня там виступатимуть багато крутих артистів: KAZKA, TVORCHI, WELLBOY, Стас Корольов, Громадянин Топінамбур, Funky Junkie та інші. А ще будуть артвиставки, дитяча програма та акція з влаштування тварин, врятованих із зони бойових дій. Вхід вільний, тому приходьте, беріть друзів та допоможіть нашим воїнам із 93-ї Бригади “ОК Схід”.

Що відбуватиметься?

Зранку до вечора 10 та 11 вересня на станції метро “Вокзальна” працюватиме благодійна виставка картин, інтерактивна інсталяція The Stars look different today від київських художників та музикантів Photinus Studio, які працюють з цифровими технологіями, VR, інсталяціями та мапінгом.
Роботи Photinus Studio:День міста 2022

День міста 2022

Виступатимуть місцеві творчі колективи, хор Веснянка, діджеї Funky Junky; будуть роздавати тварин із гарячих точок. Увечері співатимуть Стас Корольов, “Громадянин Топінамбур”, WELLBOY, TVORCHI та KAZKA.

Повна афіша:День міста 2022День міста 2022

Зверніть увагу на те, що концерт у суботу умовно поділений на дві частини: “Громадянин Топінабур” та TVORCHI, WELLBOY та Стас Корольов. Між ними є годинна перерва. Щоб потрапити на другу частину концерту, необхідно буде знову постояти в черзі. Приходьте на всі виступи заздалегідь, бо метро обмежена кількість місць.

На Дні міста у метро всі артисти та художники збиратимуть гроші на карету швидкої допомоги для захисників та захисниць із 93-ї Бригади ОК “Схід”. Задонатити можна буде, скориставшись розвішаним QR-кодами по всій станції.

Уся актуальна інформація про подію тут: фейсбук, інстаграм.

Головне фото – з відкритих джерел