Мольфар напророчив Україні перемогу

Мандруючи Карпатами, кореспондент «Вістей» випадково зустріла відомого місцевого чаклуна — мольфара. Не бажаючи називати себе й фотографуватися, сивочолий дідуган, який жартівливо іменував себе дідом Чугайстром, розповів, що очікує Україну та українців у найближчі роки та порадив, як одужати нації й перемогти у війні.

Розмова з Чугайстром

— Доброго дня, Дідо! Не знаємо Вашого імені. Та чи не підкажете: тією стежиною йдемо до озера Несамовитого?

— Люди звуть мене Чугайстром. Несамовите — це не просте озеро. Навіщо воно вам?

— От і добре, тобто це правда, що озеро Несамовите — то Чорногорське «Око Бога» й воно може дати відповідь на будь-яке запитання?

— Дійсно це так. Та відповість воно людині тільки з щирим серцем і щирою душею.

— А чому саме це Карпатське озеро знає відповіді на запитання людей?

— Як Вам пояснити зрозуміліше. Є Земля-Мати і є Сонце-Батько. Разом вони породили Природу — все, що ми бачимо на Землі. Як Земля-Мати і Сонце-Батько мають Душу, так і їхня дитина — Природа теж має свою Душу. На Несамовитому ж чиста серцем людина може відчути Душу Землі-Матінки й Душу її Дитини-Природи. А у віддзеркаленім небі побачити Душу Сонця-Батька. Це озеро — дзеркало їхніх Душ.

— Шановний дідо Чугайстр, а можна ще запитання?

— Запитуй, дочко.

— Що чекає Україну в найближчий час? Яка її подальша доля?

— Нічого поганого в Україні вже не буде. Всевишній Творець, починаючи з України, відтворює первинноспоконвічний природний лад на Землі. Люди з щирим серцем і щирою душею починають відчувати, в першу чергу, Душу Природи. В них просинається зв’язок з Природою, бо вони є частинкою її. Такі люди будуть близькі до Вищих сил, так би мовити «матимуть Бога в своєму серці». Через свою Душу вони вже отримують різну інформацію, поради й силу духу. Розуміючи, що в дійсності означає «мати Бога в своєму серці» і щиро усвідомлювати себе синами і дочками Всевишнього Творця, український народ отримає сили для перемоги. Скоро вільні духом, міцні духом, а не слабі та немічні, вестимуть за собою Україну, нашу націю!

Рабів на Землі не залишиться. Земля стане планетою людей-сотворців, які під проводом Вищих сил втілюватимуть задуми Творця. І знову настане «Золотий вік» на планеті.

— Це все глобально, для більшості українців малозрозуміле. А як усе це буде проявлятись на рівні пересічного людського суспільства?

— Дуже просто. Ті, хто зараз хворіє, — зціляться, хто не має кохання — отримає його. Всі люди в Україні матимуть все, про що дійсно мріяла їхня душа.

Заважає ­спокуса

— Це якась фантастика. Такого не може бути.

— Чому фантастика? Усе реально. Кожна людина на Землі народжується, щоб жити, радіти життю і творити навколишній світ. Душа людини — це частка Всевишнього Творця, і кожна людина через власну душу має відлучати енергію Добра й Світла. Тоді й буде лад на Землі.

— Але ж зараз усе не так. Чому люди не чують власну душу й Творця?

— Тому що існують ще біси, які зваблюють людей різними спокусами — передусім грошима, що не зароблені власною працею, різними благами, за рахунок інших людей суспільства і тому подібне. Біси, спокушаючи людей, — спонукають їх шукати відповіді на всі свої запитання не у власній душі, а в когось іншого — кесаря, вождя чи іншого поводиря-пастуха, які є слугами бісів на Землі, і вони нині незаслужено матеріально утримуються всім людським суспільством. Кожен на Землі обирає  власний шлях для свого розвитку. Хтось слухає своє серце, свою душу і пізнає добро, але частина людей слухає бісів. Оце й заважає.

Живіть «по — Долі!»

— Як же треба жити, — слухати свою душу?

— Колись наших пращурів називали «долеборцями», бо вони могли змінювати свою долю. Доля — це, як нині ваше покоління каже, «комп’ютерна програма», вона закладається кожній дитині при народженні. Але суспільство починає зовні впливати на дитину і заважати їй жити за покликом власної душі, «за долею». Так людина від народження «пристосовується» й вимушена «жити по обставинах», всупереч бажанню власної душі користується інструкціями різних поводирів та людей, якими керують страхи, біси.

Зараз Природа пробуджується і спонукає людські душі до пробудження, оживлення.

Природа, як я вже казав, допоможе зцілитися від різних хвороб, знайти кохання, щастя, долю .

— У ЗМІ останніми роками дуже популярною стала тема пророцтв щодо майбутнього України та її керівників. То, Дідо, що можете Ви розповісти про долю нашої держави?

— Владарювати майбутнім України буде весь український народ. У вас може виникнути питання: «Як це можливо?». І це зрозуміло, бо у нас звикли до того, що Україною керують: владні ради, гетьмани, президенти… Та вже нині функцію керуючої системи поступово бере на себе Творець, відбу­ватиметься це через Природу. Тож ті, хто відчує себе частинкою Природи, почують голос Творця. Й розумітимуть його задуми. Таке управління без керівного органу може здатись дивним, але насправді: якщо ніхто не краде і якщо люди мають спільні інтереси — то для чого щось контролювати? (усміхається)

— Тобто, вже наперед визначено долю України?

— Так. Ми маємо Величне Майбутнє.

— Чому долею нашої країни опікується Творець? В чому наша винятковість?

— Поясню на прикладі, який вам близький, бо ж ви з Дніпра, з землі біля порогів. Наших пращурів називали «запорожцями». Це не пов’язано з порогами на річці Дніпро. Запорожці — люди, які знаходяться, так би мовити, «за порогом храму Господа Бога» в природному «Храмі Всевишнього Творця». Таких людей іменували «синами й доньками Всевишнього». Тому, на відміну від інших, хто вважав себе рабами Господа, нашим пращурам, запорозьким козакам дозволялося заходити у храми озброєними і не знімати з голови шапок.

Під захистом Вищих сил

— Тобто, Творець допоможе врятувати своїх дітей?

— Так. Однак вони повинні відкрити свої душі істині. Цьому сприяють важкі часи, часи втрат, поневірянь… Та Україна вже виходить з них до світла.

— І що далі?

— Україна врешті стане прикладом для інших країн, вона свідчитиме: живіть у гармонії з Природою, тоді матимете лад у всьому. А якщо йдете проти Природи — отримаєте катаклізми, війни, хвороби, інші негаразди. Нині цьому вже є підтвердження: Природа карає за той неприродний лад, який чинять люди. Приклад — численні катаклізми: в Росії, Америці, Італії, практично по всьому світу. Це нагадування від Творця про те, що коїться недобре, що люди живуть не за покликанням.

— Коли в нашій Державі закінчиться війна і що цьому сприятиме?

— До кінця цього року вона повинна завершитись. Це стане можливим завдяки тому, що наші громадяни все більше й більше будуть відчувати свій зв’язок з Природою та всім природним, що, як я казав раніше, нині активізується. Тож війна, що є неприродним процесом для людства, на Україні повинна завершитися, не маючи для цього підтримки в душах наших людей. Це сталося б і раніше, але й нині цьому намагаються заважати.

— Хто, Діду?

— Ті, кому це вигідно, дитино. Та все одно вони вже нічого не вдіють. Проти Природи та Творця боротися марно. Нині на боці України стоїть Всевишній. Шкода тих, хто йому заважатиме.

Анфіса Букреєва, фото автора