Молодь Дніпропетровщини пояснить оточуючим, що хабарництво не припустиме

На Дніпропетровщині оголошено творчий конкурс «Молодь проти корупції». Школярів та студентів запрошують проявити свої здібності та оголосити бій злочинності. До конкурсу приймаються художні, літературні та режисерські твори. Як стати учасником конкурсу, розповіли у департаменті освіти та науки Дніпропетровської ОДА.

«Ставлення до злочинності формується змалечку. І чим раніше ми пояснимо дітям, що корупція – це погано. Тим більше шансів змінити ставлення суспільства до цієї проблеми. Запрошуємо молодь Дніпропетровщини дібрати свої слова, щоб пояснити оточуючим, що хабарництво не припустиме», — наголосили в департаменті освіти та науки Дніпропетровської облдержадміністрації.

Конкурс проводиться за трьома номінаціями. Висловити своє ставлення до корупції учні 7-11 класів можуть у своїх художніх роботах. До участі у конкурсі приймаються малюнки у будь-якій техніці разом з лаконічним лозунгом.

Школярів 9-11 класів запрошують присвятити проблемі корупції казку, оповідання чи поезію. Обсяг тексту не більше 2 сторінок.

Молодь від 16 до 23 років може позмагатися у номінації «краща відео робота». Трихвилинний відеоролик має бути присвяченим протидії корупції.

Детальніше про умови конкурсу — за посиланням. Роботи приймаються до 31 грудня в електронному чи паперовому вигляді. Поштою надсилати за адресою: м. Дніпро, пр. Поля,1, каб. 411, сектор з питань запобігання та виявлення корупції апарату Дніпропетровської ОДА або м. Дніпро, вул. В. Антоновича, 70, департамент освіти та науки ОДА.

Електронна адреса: ngoncharenko@adm.dp.gov.ua.

Добавить комментарий