На 2,2 млрд. грн. Дніпропетровщина перевиконає бюджет до кінця року, – Валентин Резніченко

На початку цього року Дніпропетровщина планувала заробити більш ніж 9 млрд. грн. Однак результати першого півріччя дозволили переглянути та збільшити плани. На сьогодні область перевиконала бюджет на 1 млрд. грн. До кінця року очікується перевиконання на 2,2 млрд. грн. Про це повідомив очільник області Валентин Резніченко.

«Якщо порівнювати плани початку року та суму, що ми очікуємо за підсумками 12 місяців, то отримаємо перевиконання бюджету на 2,2 млрд. грн. Це результат бюджетної децентралізації, що проводить Президент України Петро Порошенко. На Дніпропетровщині вона працює, і ми цим користуємося», – наголосив Валентин Резніченко.
За словами очільника області, додаткові кошти дозволили цьогоріч вп’ятеро збільшити витрати на соціальну сферу, вчетверо на ремонт доріг та в 1,5 рази на ремонти в житлово-комунальному господарстві.
«Додаткові кошти – це відремонтовані школи, лікарні, дороги, ліфти та дахи, нові дитячі садки та центри розвитку. Цьогоріч на реконструкцію та будівництво соціальних об’єктів Дніпропетровщина лише з обласного бюджету витрачаємо близько 1 млрд. грн.», – додав Валентин Резніченко.
Очільник регіону зазначив, що ОДА закінчує верстку бюджету на 2016 рік. Вже на початку грудня його передадуть на розгляд депутатам новообраної обласної ради.
«Ми розраховуємо, що депутати оперативно розглянуть бюджет. І ми ввійдемо в новий рік з новим кошторисом», – наголосив Валентин Резніченко.

Залишити відповідь