На Дніпропетровщині дитина заблукала у лісі (Фото)

На Дніпропетровщині поліцейські розшукали дворічного Іванка, який заблукав у лісі. На щастя, жертвою злочину чи нещасного випадку дитина не стала. Щойно він опинився на руках поліцейських, то одразу заснув від утоми. Зазначають в ГУ НП України у Дніпропетровській області.

Повідомлення про зникнення дитини надійшло до поліції ввечері 9 червня. Батьки розповіли, що відпочивали у лісі поблизу с. Могилів, відволіклися та загубили сина. Близько години вони пробували шукати його самотужки, а коли почало темніти – звернулися до поліції. Для пошуків дитини було залучено понад півсотні поліцейських Царичанського відділення поліції та місцевих жителів. Поліцейські почали прочісувати ліс, поступово розширюючи коло пошуків, обстежувати береги ріки.

Одночасно з цим орієнтування про зникнення дитини направили до прилеглих селищ. Близько 10-ї вечора хлопчика випадково помітили відпочивальники неподалік смт. Царичанка. За їх повідомленням виїхали поліцейські групи реагування патрульної поліції. Як з’ясувалося, Іванко понад три кілометри йшов вздовж річки Оріль, поки його не помітили люди.

Відносно батьків дитини склали адміністративний протокол за ч.1 ст.184 КУпАП (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей). Поліція звертає увагу батьків у період літнього відпочинку пильно стежити за дітьми та не залишати їх без нагляду.