На Дніпропетровщині дівчата заблукали під час прогулянки (Фото)

Оперативники Тернівки повернули додому двох неповнолітніх дівчат, які заблукали під час прогулянки. Дівчата вирішили скоротити шлях, повертаючись велосипедами додому. Для цього скористалися картою з мобільного додатку. Та щось пішло не так. Опинившись у незнайомій місцевості, діти зрозуміли, що заблукали та зателефонували батькам. Повідомляють в ГУ НП України у Дніпропетровській області.

«Так до поліції Тернівки надійшло повідомлення від батьків про зникнення двох 14-річних дівчат. Підлітки не повернулись додому вчасно з велосипедної прогулянки. Виявилось, що подруги на велосипедах поїхали до Павлограда, щоб подивитись концерт з нагоди Дня міста. Повертаючись назад у Тернівку, дівчата вирішили скоротити шлях. За допомогою мобільного додатку вони знайшли найкоротший та рушили ним. Але опинилися в незнайомій місцевості та зателефонували батькам. Ті в свою чергу звернулись за допомогою до поліції», — йдеться у повідомленні правоохоронців.

Оперативники Тернівського відділення поліції встановили місце знаходження «мандрівниць». Вже через 20 хвилин дівчат було знайдено та повернуто батькам. Відносно дітей будь-яких правопорушень не вчинено.