На Дніпропетровщині до трагедій призводить легковажність 

Не вмикати несправні прилади та не втручатися в роботу газового устаткування. Мешканцям Дніпропетровщини нагадали, як не спричинити вибух та не отруїтися чадним газом. Про основні правила безпеки розповіли у управлінні цивільного захисту Дніпропетровської облдержадміністрації.

«На жаль, дуже часто до трагедій призводить легковажність та нехтування елементарними правилами безпеки. Зокрема, самовільне встановлення газових приладів та неправильна їх експлуатація. Аби не ризикувати життям, при використанні колонок, котлів чи обігрівачів варто бути дуже уважними та обережними», – наголосили в управлінні цивільного захисту Дніпропетровської облдержадміністрації.

Перед тим, як вмикати газові водонагрівачі чи опалювальні прилади, слід перевірити тягу у димоході. Також важливо регулярно чистити його та вентиляційні канали. Не можна прикріплювати до газових приладів сторонні предмети чи вішати на них одяг.

Заборонено самостійно втручатися у роботу газового устаткування. У разі будь-якої несправності приладу слід обов’язково викликати спеціаліста. Якщо відчули запах газу – вимкнути пристрій, відкрити вікна й двері та залишити приміщення. Звернутися до аварійно-диспетчерської служби за номером 104.

 

Фото: ДніпроОДА.