На Дніпропетровщині духовий оркестр відсвяткував 50-річчя

У кожному селищі нашого регіону цінують колективи, які вже багато років радують людей творчістю. Так нещодавно духовий оркестр Преображенки відсвяткував своє 50-річчя.

У 1966 році з’явився у Преображенці духовий оркестр. Уже не один раз повністю змінювався його склад, але він продовжує й далі жити в історії села. Під його музичний супровід люди йдуть 9 Травня до пам’ятника, грає він на шкільних випускних вечорах, на кожному святі села. В чарівних звуках оркестру – і радість, і смуток, і захват, і урочистість, і ніжність. Засновником духового оркестру був Борис Панченко. Нині керує ансамблем завідувач сільського Будинку культури Анатолій Шепель.

Ювілей колективу зібрав чимало мешканців територіальної громади в Будинку культури. На урочистостях з нагоди такої визначної дати оркестр привітала заступник голови Криничан­ської РДА Антоніна Лісовець, яка передала щирі вітання від голови РДА, а також слова вдячності за активну участь у фес­тивалі «Петриківський дивоцвіт». Вона вручила вітальний лист та цінний подарунок від депутата обласної ради Сергія Кисіля – корнет.

Концертна програма святкового заходу, що тривав понад дві години, була неперевершеною. Зворушливо грав духовий оркестр. У пам’яті мабуть кожного присутнього найбільше закарбувався «Преображенський вальс», слова і музику якого склала місцева аматорка сцени, художній керівник сільського Будинку культури Віра Єрмошина.

ЛЮДМИЛА ЗАБОРА, ФОТО АВТОРА

Залишити відповідь