На Дніпропетровщині голова сільради одержав 22 тисячі гривень хабара (ФОТО)

Вказану суму грошей він вимагав від громадянина за виділення йому земельної ділянки. При затриманні посадовець намагався втекти від поліцейських.

8 червня оперативники Управління захисту економіки (УЗЕ) у Дніпропетровській області ДЗЕ та слідчим відділенням Нацполіції спільно з прокуратурою затримали голову однієї з сільрад на хабарі.

хабар

Посадовець одержав від громадянина 22 тисячі гривень неправомірної вигоди за виділення йому земельної ділянки. Половина суми хабара призначалась депутатам сільради за їх правильне голосування під час сесії.

Побачивши працівників поліції, голова сільської ради намагався втекти. Проте оперативники УЗЕ заблокували автомобіль посадовця. У нього вилучили одержані ним кошти.

хабар

На теперішній час вирішується питання щодо повідомлення про підозру здирнику та обрання йому міри запобіжного заходу.

За вимагання та одержання неправомірної вигоди голові сільради загрожує позбавлення волі на строк від 5-ти до 10-ти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років, з конфіскацією майна.

В рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України, проводяться заходи по встановленню інших фактів корупційної діяльності посадовця.

Прес-центр Управління захисту економіки Національної поліції України у Дніпропетровській області

Добавить комментарий