На Дніпропетровщині лід манить рибалок (Фото)

У Дніпропетровській області на Каховському водосховищі лід тільки починає встановлюватися, його товщина – не більше трьох сантиметрів, але це не зупиняє любителів зимової риболовлі. Вони вже готові займати місця біля лунок. Повідомляють у прес-службі Нікопольської міської ради.

Днями рятівники провели профілактичний рейд по недопущенню порушень правил поведінки на льоду, щоб в черговий раз попередити рибалок про небезпеку.

«Товщина льоду дуже маленька, проте це не зупиняє рибалок, – розповідає головний інспектор Нікопольського міськрайонного відділу Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України Дніпропетровської області Василь Парубенко. – Проводимо серед них роз’яснювальну роботу, пояснюємо, що це небезпечно.

Завдяки профілактичній роботі за минулий рік не було допущено жодного трагічного випадку на льоду, проте були чотири випадки, коли люди провалювалися під лід.

Те, що дорослі ризикують життям, виходячи на тонкий лід, в решті решт їх власний вибір, але, дивлячись на дорослих, діти теж ідуть погратися в ці небезпечні ігри. Рятівники звертаються до батьків з проханням категорично заборонити своїм дітям це робити.