На Дніпропетровщині ліквідовано підпільний горілчаний цех, який обслуговував кафе області

Співробітники Управління захисту економіки в Дніпропетровській області Департаменту захисту економіки Національної поліції виявили та припинили роботу нелегального цеху з виготовлення фальсифікованої лікеро-горілчаної продукції.

Роботу вищевказаного цеху було організовано трьома мешканцями  м. Новомосковськ на території промислової бази. Реалізація виготовленої контрафактної продукції здійснювалася через торгівельну мережу кафе та барів Дніпропетровської області, переважно м. Новомосковськ та Новомосковського району.

Під час документування фактів виготовлення та реалізації контрафактної горілчаної продукції встановлено, що потужність цеху складає від 5 тон фальсифікованої лікеро-горілчаної продукції на місяць на загальну суму понад 200 тис. гривень.

За матеріалами Управління захисту економіки в Дніпропетровській області відкрито кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення передбаченого  ч.1 ст. 199 (виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, білетів державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів) Кримінального кодексу України.

5 грудня в ході реалізації матеріалів кримінального провадження, при проведенні 6 санкціонованих обшуків за місцем знаходження цеху та місцем мешкання причетних осіб, було вилучено спирту в пластиковій тарі близько 1,5 тон, горілки в скляній тарі об’ємом по 0,5 – 220 пляшок, спирту в тарі об’ємом 5 л – 485 л. Загалом вилучено фальсифікованої лікеро-горілчаної продукції близько 2,1 тон на суму більше 85 тис. грн.

Відповідальність за вищевказане кримінальне правопорушення передбачає позбавлення волі на строк від 3-х до 7 років.

Наразі вирішується питання повідомлення про підозру особам, які причетні до вчинення вищевказаного кримінального правопорушення.

За матеріалами прес-служби ГУНП в Дніпропетровській області

Залишити відповідь