На Дніпропетровщині людям з інвалідністю не дають втратити надію

На Дніпропетровщині і не тільки, люди з інвалідністю потребують справедливого соціального захисту і створення таких умов життя, щоб успішно інтегруватися у суспільстві. Державною службою зайнятості приділяється особлива увага та впроваджуються нові підходи до вирішення проблем зайнятості та працевлаштування людей з інвалідністю.

У червні 2017 року за сприянням у пошуку роботи до Дніпровського районного центру зайнятості звернулася Вікторія Бірюкова — інвалід ІІІ групи.

Не дивлячись на досвід роботи та досвідченість, безробіття похитнуло впевненість у власних силах. Бажання працевлаштуватися за допомогою служби зайнятості було першочерговим для безробітної.

Завдяки злагодженій роботі Дніпровського районного центру зайнятості з роботодавцями, стало можливим в найкоротший термін працевлаштувати Вікторію на посаду диспетчера до ТОВ «Кондитерська фабрика «КВІТЕНЬ», узгодивши при цьому як потреби підприємства, так і можливості безробітного.

Вікторія була дуже вдячна всім фахівцям Дніпровського районного центру зайнятості, які не дали їй втратити надію та знайти своє місце у дружному колективі на новій роботі.