На Дніпропетровщині майже 10 тис людей з інвалідністю звернулися по допоміжні засоби реабілітації

У регіоні понад 200 тис людей з інвалідністю. Вони мають право на безоплатні допоміжні засоби реабілітації. Мова про візки та милиці, протези і ортопедичне взуття.

Цьогоріч послугою скористалося вже майже 10 тис мешканців. Про це повідомили у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

 «Безкоштовно отримати протезно-ортопедичні вироби можна за індивідуальною програмою реабілітації пацієнта. Або на підставі висновків лікарсько-консультативної чи військово-лікарської комісій. Якщо ними передбачене протезування чи ортопедичне взуття, слід подати заяву», – пояснила заступник начальника управління департаменту соцзахисту населення Дніпропетровської ОВА Людмила Король.

Зробити це можна через ЦНАП або органи соціального захисту за місцем проживання. Також скласти заяву можна у особистому електронному кабінеті.

Пізніше за зверненням сформують електронне направлення. З цим документом людина має прийти до обраного протезно-ортопедичного підприємства. Там підберуть необхідний виріб.

Цьогоріч в області по таку допомогу звернулося вже майже 10 тис людей. Найбільше заявок на ортопедичне взуття – понад 2,2 тис пар, та допоміжні засоби пересування. Замовили майже 1,1 тис крісел колясних та милиць. А ще – протези нижніх кінцівок і молочних залоз – понад 600 та майже 800 відповідно.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!