Неповнолітню криворіжанку шукало усе місто (Фото)

Мешканка одного із селищ Криворізького району повідомила поліцейським, що з другого грудня її неповнолітня дочка не виходить на зв’язок. Працівникам криворізької поліції знадобилися лічені години, щоб встановили місцезнаходження дівчини та доставити її додому цілою та неушкодженою.

донька

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

5 грудня до поліції за допомогою звернулася 34-річна жінка. Заявниця розповіла, що вже третій день її 17-річна донька не виходить на зв’язок. Зі слів матері, дівчина навчається в одному із училищ в м. Кривому Розі та наразі проживає з хлопцем в Покровському районі.

Зі слів хлопця, дівчина поїхала з дому 2 грудня начебто до подруги. Наступного дня вона передзвонила йому та повідомила, що повернеться в понеділок. Однак, з вечора 3 грудня вона перестала виходити на зв’язок.

В ході оперативних заходів поліцейські з’ясували, що дівчина увесь цей час знаходилася у товаришів в с. Запорізьке Софіївського району. Неповнолітня пояснила поліцейським, що пішла з дому добровільно, ніяких протиправних чи насильницьких дій стосовно неї вчинено не було.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!