На Дніпропетровщині музей розповідає про війну

Четвертого лютого Покров Дніпропетровської області відзначатиме 75 річницю визволення міста від загарбників. Яким був той пам’ятний лютий 44-го, що пережили наші земляки під час окупації – про це розповідає міський народний історико-краєзнавчий музей ім. Занудька. Інформує прес-служба Покровської міської ради.

До 4 лютого музейники представлять містянам нову експозицію, яка доповнить розповідь про часи окупації та звільнення. Архівні матеріали, світлини ілюструють найтрагічніші періоди – долю в’язнів концтаборів та остарбайтерів, холокосту, розправи над мирними жителями. І героїчної боротьби партизан, підпільників, воїнів-визволителів за перемогу.

Значення кожного експонату підсилюють кадри кінохроніки, завдяки мультимедійності, у музеї можна переглянути тематичні документальні фільми й відеоряди. Окремо поглиблена розповідь про героїв, чиїми іменами названо вулиці Покрова.

До визначної дати музей пропонує пішохідні екскурсії Покровом, вивчення історичної мапи міста, місць, пов’язаних з Другою світовою. За словами працівників закладу, ці екскурсії є однією з головних складових естафети пам’яті, що триває загальноосвітніми закладами.