На Дніпропетровщині начальник відділу видавала підроблені документи

На Дніпропетровщині судитимуть начальника відділу юридичної компанії, яка за хабар видала підроблені офіційні документи. Повідомляють у прокуратурі Дніпропетровської області.

Нікопольською місцевою прокуратурою встановлено, що у грудні 2018 року до вказаної особи звернулась заступник директора товариства з обмеженою відповідальністю для отримання ліцензії на провадження господарської діяльності з будівництва об’єктів.

«Начальник відділу юридичної компанії повідомила, що для отримання ліцензії остання має передати їй неправомірну вигоду у сумі майже 52 тис грн. За вказані грошові кошти обвинувачена сприятиме підготовці документів, що містять інформацію, яка не відповідає дійсності, щодо наявності на підприємстві інженерно-технічних працівників, робітників, адміністративних та виробничих приміщень, перелік оснащення, контроль якості, тощо», — йдеться у повідомленні.

У січні 2019 року під час одержання частини неправомірної вимоги зловмисницю було викрито правоохоронними органами. Наразі судовий розгляд кримінального провадження триває.