На Дніпропетровщині налагодили діалог з громадськістю

Звісно, співпраця між владою та громадськими організаціями ефективна, коли вона двостороння, коли звучить діалог, а не лише запити однієї зі сторін. Найактивніші інститути громадянського суспільства подають ідеї щодо допомоги ветеранам бойових дій, людям з інвалідністю. У полі зору представників громадськості Дніпропетровщини культурно-просвітницька діяльність у регіоні; краєзнавча робота, охорона пам’яток історії та культури; допомога соціально незахищеним верствам населення; екологічна безпека; протидія корупції. Безперечно, ситуація в країні підготувала активістам нові завдання. Тому багато проектів мають патріотичний характер. Наприклад, фотопроект «Заради них», і друк альманаху про підрозділи, які дислокуються у нашому регіоні.

Також у грудні минулого року в Дніпрі відбувся ІІ Форум «Громадянського суспільства Дніпропетровської області. Розвиток та взаємодія», який зібрав 200 громадських активістів, науковців, представників ЗМІ.  Мета форуму полягала у створенні платформи для обміну досвідом, кращими практиками щодо активізації громад; визначення пріоритетів у реалізації Програми сприяння розвитку громадянського суспільства в Дніпропетровській області на 2019 рік. Це була прекрасна можливість для організацій презентувати свою діяльність суспільству.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Крім того, у Дніпропетровській облдержадміністрації щомісяця відбуваються засідання дискусійного клубу «DNIPRO Live». За «круглим столом» збираються представники обласної влади та громадські активісти. Завжди у фокусі – актуальні теми та проблемні питання. Зокрема, партнерство з Європейським союзом, сучасні виклики та ризики, співпраця України і НАТО, права людини та багато іншого.

Отож, довіра до інститутів громадянського суспільства зростає. Навіть за кордоном його сприймають як потужне явище, як спільноту, яка змінює ситуацію на краще.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!