На Дніпропетровщині новий дитсадок прийме 220 дітей

У Голубівці Новомосковського району завершили капітальний ремонт дитячого садочка. Після реконструкції він може вмістити 220 дітей – вдвічі більше, ніж раніше. Про це повідомив голова  ДніпроОДА Валентин Резніченко.

«Завдання, поставлене Президентом України Петром Порошенком, — ліквідувати черги в дитячі садки у Дніпропетровській області. Щороку будуємо «з нуля» та реконструюємо старі дошкільні заклади. Малеча всіх населених пунктів має виховуватися в сучасних і комфортних умовах» — зазначив Валентин Резніченко.

садик

Дитсадок «Сонечко» звели понад 20 років тому, тоді його відвідували 200 дітей. Згодом малечі стало менше. Одне крило закрили, воно повільно руйнувалося. Кілька років тому кількість дітлахів у селі зросла, і виникла потреба в ремонті будівлі.

ДніпроОДА взялася за реконструкцію дитсадка. За рік в приміщенні  замінили дах, комунікації та вікна, утеплили фасад. Ремонтники облаштували шість груп для дітлахів.

садик1

«Тепер ми прийматимемо більше діточок з нашого та навколишніх сіл. У садочку є всі умови для їхнього навчання та розвитку», — розповіла виконуюча обов’язки завідуючої дитсадка Ольга Залозна.

Разом з оновленим корпусом садочок отримав сучасний спортзал замість непрацюючого басейну. Тепер спортивні заняття проходитимуть в комфортних умовах.

детки1

«Садочок нам дуже подобається. Він гарний, теплий, затишний. Усе для дітей – сучасні меблі та іграшки», — поділилася мешканка Голубівки Вікторія Гомосенко.

Загалом у 2017 році на Дніпропетровщині відновили 13 дошкільних навчальних закладів.