На Дніпропетровщині оголосили в розшук молодого чоловіка (Фото)

За скоєння хуліганства, вчинене у складі групи із застосуванням зброї, співробітниками Петропавлівського відділення поліції розшукується Дмитро Клочко — чоловік 1997 року народження, мешканець м. Першотравенська. Повідомляють в ГУ НП України у Дніпропетровській області.

Він підозрюється у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 296 Кримінального кодексу України (хуліганство, вчинене із застосуванням зброї та інших предметів).

Злочин стався в ніч на 15 березня в одному із розважальних закладів смт Петропавлівка. Поліцейські встановили, що в заклад увійшли п’ятеро озброєних чоловіків. Вони підійшли до потерпілих та погрожуючи застосувати зброю, почали їх бити. Потім поїхали на автомобілі у невідомому напрямку. Того ж дня поліцейські затримали чотирьох з п’яти зловмисників.

Поліція звертається до всіх, кому може бути відоме місце перебування розшукуваного чоловіка, звернутися до Петропавлівського відділення поліції або за телефонами: (050) 159 07 45 (розшукова група), (095) 466 61 62, (099) 235 33 31 або 102. Анонімність та винагороду гарантуємо.