На Дніпропетровщині оштрафовано ТОВ «Вугіллязбутсервіс» та ТОВ «Промстрой-Енерго» за спотворення результатів торгів

Як встановило Дніпропетровське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України, суб’єкти господарювання узгодили свої дії під час участі у торгах, що проводило у жовтні  2013 року Державне підприємство «Південна залізниця»  на закупівлю за державні кошти робіт «код ДК 016-2010:26.20.1 – Машини обчислювальні, частини та приладдя до них (програмно-апаратний комплекс зі складу підсистеми контролю доступу пасажирів на платформи автоматизованої системи обслуговування пасажирів приміського залізничного транспорту (АС ОППЗТ) рівня пункту продажу ст. Полтава-Південна з монтажем та пусконаладкою)».

Узгоджена поведінка призвела до усунення конкуренції між ними, наявність якої є необхідною умовою при проведенні торгів, внаслідок чого право на укладання договору за результатами торгів одним із учасників отримано не на конкурентних засадах, чим було спотворено результати цих торгів.

За вчинення порушення ТОВ  «Вугіллязбутсервіс» (м. Павлоград) та ТОВ «Промстрой-Енерго» (м. Павлоград)  оштрафовані на 68 тисяч гривень кожен (136 тисяч гривень загалом).

Добавить комментарий