На Дніпропетровщині побудували сучасну котельню на біопаливі (Фото)

На території Дніпропетровської клінічної психіатричної лікарні побудували сучасну автономну котельню. Вона – для двох обласних медзакладів та житлового будинку. Працює на пелетах. Котельню звели коштом інвесторів. Повідомляють у прес-службі ДніпроОДА.

Нова котельня опалюватиме, зокрема, Дніпропетровську психіатричну лікарню. Вона — одна з найбільших в Україні. «Лікарня складається з понад 40 окремих будівель. Ми були дуже задоволені, коли звели нову котельню. Вона повністю автоматизована, нею простіше управляти. В усіх відділеннях стало тепліше та комфортніше», — сказав виконуючий обов’язки головного лікаря Дніпропетровської клінічної психіатричної лікарні Юрій Завалко.

Нова котельня – екологічна та енергоефективна. Її потужність – 6 МВт. Вона генерує тепло з пелетів – таке біопаливо не забруднює навколишнє середовище. Використовувати пелети набагато вигідніше, ніж газ. Тепер економія на комунальних платежах сягне майже 30%.

«Нова котельня повністю автоматизована, і ручна праця людини тут – мінімальна. Робота оператора полягає у візуальному контролі та спостереженні за датчиками», — розповів майстер котельної Валерій Бабіч.

Нині котельня працює у тестовому режимі. На повну потужність її запустять після перевірки та налаштування усього обладнання.