На Дніпропетровщині покращилось покриття території цифровим сигналом

У 2021 році в Дніпропетровській області покращилось покриття цифровим сигналом. Натомість скоротилась кількість провайдерів кабельного мовлення. Про розвиток телерадіопростору в області відзвітувала Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення.

«Пріоритетне завдання Нацради – інформаційна безпека. У 2021-му регулярними моніторингами охопили усі 30 теле- та 17 радіомовників регіону. Жодного випадку порушення провайдерами законодавства не виявили. Усі дотримувалися умов ліцензій», – зазначила представниця Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення у Дніпропетровській області Олена Демченко.

Вона додала – на роботу місцевих та регіональних мовників і провайдерів у 2021-му значно вплинув карантин. Зокрема, частина телекомпаній змінила тривалість, графік виходу та формат подачі спортивних, культурно-мистецьких та розважальних програм. А ще, скоротили вихід програм, в яких до участі запрошували більш ніж одного гостя.

«Утім, попри карантинні обмеження та викликані ними економічні складнощі, переважна більшість мовників підтримують якість та не скорочують кількість інформаційних програм», – сказала Олена Демченко.

У 2021-му в області скоротилась кількість провайдерів кабельного мовлення. Натомість – покращилось покриття території Дніпропетровщини цифровим сигналом. В регіоні завершили перехід з аналогового на цифрове мовлення.

Загалом на Дніпропетровщині працюють 150 телерадіоорганізацій. Більше – тут.