На Дніпропетровщині поліцейські собаки допомогли розкрити 2 жорстоких вбивства

Завдяки бездоганній роботі службових собак дніпропетровські поліцейські затримали двох небезпечних зловмисників, підозрюваних у вбивстві жінок. Про це повідомляє прес-служба ГУНП у Дніпропетровській області.

8 лютого у с. Карнаухівка у власному будинку було виявлено тіло 82-річної пенсіонерки. Також з приміщення пропали мобільний телефон, невелика сума грошей та деяка побутова техніка.

Молодший інспектор-кінолог Владислав Михайлов разом зі службовим собакою Пако у складі слідчо-оперативної групи виїхали на місце злочину. Німецька вівчарка взяла слід від відбитка взуття біля дверей, повела через двір та городи, провела по вулиці та довела до будинку, де згодом був виявлений та затриманий підозрюваний у вбивстві пенсіонерки.

17 лютого до Дніпропетровського відділення поліції надійшло повідомлення про виявлення на березі річки Кільчень тіла молодої жінки. Слідчо-оперативна група у складі молодшого інспектора-кінолога кінологічного центру ГУНП Владислава Остапенка та німецької вівчарки Ірми негайно виїхала на місце скоєння злочину. Собака взяла слід від тіла жінки, повела вздовж річки, провела правоохоронців по вулицях, вивела до продуктового магазину, а згодом зупинилася між двома домами. Завдяки цьому згодом був виявлений підозрюваний у вбивстві.

Обом затриманим загрожує покарання за ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство), що передбачає від 10 до 15 років позбавлення волі, або довічне позбавлення волі, з конфіскацією майна.

Добавить комментарий