На Дніпропетровщині понад 100 місцевих мешканців долучились до громадських робіт

На Дніпропетровщині безробітні місцеві мешканці та переселенці можуть долучитися до тимчасових громадських робіт. Із початку воєнного стану до них приєдналися понад 100 людей. За працю вони отримують заробітну плату. Про це повідомили у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.

«Люди, які долучаються до громадських робіт, мають всі державні соціальні гарантії. Їм виплачується заробітна плата. Фінансування – коштом місцевих бюджетів та Фонду загальнообов’язкового державного страхування України на випадок безробіття, – розповіла заступниця директора Дніпропетровського обласного центру зайнятості Наталія Селякова. – Приєднатися можуть ті, хто втратив постійну роботу та зареєстрований у службі зайнятості».

Громадські роботи вже організовані у Дніпрі, Покрові, Нікополі, Вільногірську. А ще Криворізькому, Дніпровському та Кам’янському районах. На черзі – Синельниківський район та місто Кам’янське.

Завдання – різноманітні. Зокрема, охочих залучають до прибирання і благоустрою вулиць та парків, обробки документації та кур’єрської доставки документів, супроводу людей з інвалідністю по зору.

Звертатися можна до обласної служби зайнятості. Контакти – тут.