На Дніпропетровщині працюватимуть нові перевізники

У ДніпроОДА відбувся конкурс перевізників. Визначили автопідприємства, які обслуговуватимуть 35 міжміських та приміських маршрутів. Про це повідомив заступник директора департаменту житлово-комунального господарства та будівництва ДніпроОДА Володимир Верхотурцев.

«Процес визначення перевізників зробили максимально прозорим. Долучили до складу комісії профспілки та громадськість. Забезпечили і пряму трансляцію обох етапів конкурсу в Інтернеті. Переможців визначили серед 18 автопідприємств, що подали заявки. Деякі з них після перевірки документів були відсторонені від участі у конкурсі – вони надали  про себе недостовірну інформацію або не в повному обсязі. Після укладення контракту переможці обслуговуватимуть в області 35 маршрутів  протягом найближчих п’яти років. У лютому-березні буде проведений ще один конкурс, на якому визначать перевізників на інші міжміські та приміські маршрути», – зазначив Володимир Верхотурцев.

Переможців конкурсу визначала комісія – до неї увійшли представники ДніпроОДА, профспілок та громадських організацій. Вони перевіряли документи, подані перевізниками. Долучили до цього і поліцію, і фіскальну службу, і укртрансбезпеку.

Протягом двох тижнів члени комісії також відвідували автопідприємства. Головні вимоги до учасників – лад у паперах, справна робота транспорту та високий рівень кваліфікації водіїв.

«Ретельно перевіряли все – від дотримання перевізником законодавства до технічного стану автобусів та маршруток. А ще – кваліфікацію персоналу та пожежну безпеку. Обов’язково звертали увагу на те, чи проходить кожен водій медогляд перед виїздом», – розповів голова правління ГО «Безпека транспортних систем» Тимур Швець.

З повним переліком переможців конкурсу можна ознайомитися тут.