На Дніпропетровщині презентують «Книгу пам’яті» про загиблих Героїв АТО

Сотні історій. У кожній з них – героїчна доля людини, яка віддала життя за незалежність Батьківщини. На Дніпропетровщині презентують «Книгу пам’яті», присвячену загиблим бійцям АТО. Її представлять на початку вересня в Дніпрі та Кривому Розі. На презентацію запрошують всіх бажаючих. Вхід вільний. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Дніпропетровщина однією з перших стала на захист незалежності України. Саме з нашої області до зони АТО відправилося найбільше хлопців, ми зазнали й найбільших втрат. Ми пам’ятаємо загиблих Героїв. В ДніпроОДА мешканці області вже не раз знайомилися з виданнями про події на Сході. На початку вересня на Дніпропетровщині – ще одна презентація. Книга про тих, хто загинув за свободу і незалежність нашої України», — розповів очільник області Валентин Резніченко.

«Книга пам’яті» — це розповідь про майже 800 загиблих бійців АТО. Близько половини з них – вихідці з Дніпропетровщини, решта — з Вінницької, Волинської, Закарпатської, Житомирської, Донецької областей. В книзі є біографія та фото кожного військового. Про деяких героїв розмістили й зворушливі спогади рідних та друзів.

«Книгу пам’яті» випустили під егідою Міноборони України. Над її створенням Національний військово-історичний музей та волонтери працювали протягом року. Зібрати інформацію та фотографії допомогли журналісти, рідні, друзі та колеги загиблих.

Презентація «Книги пам’яті» в Дніпропетровській ОДА відбудеться 8 вересня о 18.30. В Криворізькому музичному коледжі – 9 вересня о 17.30. Вхід вільний. Все, що потрібно, зареєструватися за посиланням.

Добавить комментарий