На Дніпропетровщині презентують унікальні марки (Фото)

Експозиція присвячена 100-річчю поштової марки, її вже переглянуло понад 300 містян, гості Покрова Дніпропетровської області. Вона особливо цікава з огляду на розвиток філателії, погляду на марку, як предмет колекціонування.  Повідомляють у прес-службі Покровської міської ради.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Основу виставки складають приватні колекції, альбоми з марками від 60-х до 90-х. Дванадцять клясерів надіслав з Черкас наш земляк, Ігор Крушинський. Також представлені марки родин Бринзи, Рокитянських, Сізових.
Кожну марку можна роздивитися у деталях, для цього в музеї передбачено окремий куточок, де у тиші, з лупою є можливість переглянути поштові експонати.

Працівники закладу доповнюють побачене екскурсом у минуле марки. Її історія тісно пов’язана з важливими історичними віхами, перші поштові марки України з’явилися в часи створення незалежної Української Народної Республіки. У червні 1918 р. в Києві було видано 6 марок, авторами їхніх сюжетів були художники-графіки Георгій Нарбут та Антін Середа. Українська марка теж пережила непрості часи, лише з 1992 р. в Україні знову почали друкуватися поштові марки. Загалом за всі роки незалежності Укрпошта випустила 1 659 унікальних поштових марок. Неодноразово українські знаки поштової оплати були відзначені високими міжнародними нагородами.

Представлені на виставочних стендах, експонати розповідають про визначних особистостей, Миколу Лисенка, Миколу Костомарова, на честь яких було випущено марки у 1992 році. Про розвиток космонавтики, машинобудування, мистецькі надбання та інше. Особливу зацікавленість вони викликають у малечі, котра тільки знайомиться з таким поняттям, як філателія.
Музейники запрошують переглянути експозицію, ознайомитися з колекціями, відкрити для себе марку, як невід’ємну частину великої історії

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!