На Дніпропетровщині пройдуть незвичайні Олімпійські ігри

У рамках щорічного міжнародного тематичного мотофестивалю «Горка» 20-22 липня відбудуться Олімпійські ігри байкерів «Moto Olimp». Про програму змагань, місце проведення та особливості розповіли організатори.

Олімпійські ігри відбудуться на березі озера на базі відпочинку «Лазурное», що знаходиться за 7 км від Кам`янського. Організатором «Moto Olimp» є Free Bikers Ukraine. Ціллю проведення змагань стала давня мрія одного з організаторів байкарського свята Жоржа Попова: «Об`єднати усіх байкарів України. Це – байк-клуби та вільні байкери».

20 липня почнеться з`їзд байкерів, ввечері відбудеться дискотека та вогонь дружби. 21 липня о 12 годині на центральній площі Калнишевського м. Кам`янського будуть організовані виступи національних етнічних колективів,  народні танці та пісні, фотозона. Відвідувачів пригощатимуть різними смаколиками. О 16 годині відбудеться відкриття Олімпійських ігор. Учасників та гостей заходу чекатиме грандіозна концертна програма, виставка та продаж мотоциклів, різноманітні майстер-класи, справжні бої гладіаторів, цікаві конкурси, в яких розігруватимуться призи.

«Це будуть не традиційні олімпійські дисципліни. Вони поєднуватимуть технічні моменти – ремонт мотоциклів і фізичний напрямок, де потрібно буде проявити силу, спритність та винахідливість», — розповів один з організаторів Олександр Худобін. В іграх візьмуть участь байкери не тільки з України, але й із закордону. Організатори очікують близько 1000 осіб цільової аудиторії та запрошують усіх охочих приєднатись, аби на власні очі побачити ігри байкерів.

                                                                                                                            Анна Стороженко