На Дніпропетровщині прокуратура «зацікавилася» посадовцями

У Кривому Розі посадовці державної виконавчої служби підозрюються у зловживанні повноваженнями та складанні підроблених документів. Повідомляють у прес-службі прокуратури Дніпропетровської області.

«Так, Криворізькою місцевою прокуратурою №3 повідомлено про підозру начальнику Центрально-Міського відділу державної виконавчої служби м. Кривий Ріг Головного територіального управління юстиції в Дніпропетровській області та старшому державному виконавцю цього ж відділу у зловживанні своїми повноваженнями, що спричинило тяжкі наслідки. Так, встановлено, що вказані особи всупереч встановленому порядку неправомірно стягнули з одного із комунальних підприємств міста Кривого Рогу грошові кошти в сумі близько 1,5 млн. грн», — йдеться у повідомленні прокуратури.

Крім того, ще один державний виконавець вказаного відділу підозрюється у складанні завідомо підроблених офіційних документів. Останній вніс завідомо неправдиві дані до постанов про закриття виконавчих проваджень, достовірно знаючи, що підстав для цього немає. Такі дії посадовця унеможливили законне стягнення грошових коштів на користь комунального підприємства міста.