На Дніпропетровщині проходила патріотична акція «Оберіг для бійця» (ФОТО)

Десятки тисяч ляльок-мотанок та листівок з побажаннями зробили для військових учасники патріотичної акції «Оберіг для бійця». Протягом двох тижнів над оберегами працювали школярі, студенти, волонтери та всі небайдужі. Сьогодні всі поробки зібрали в ДніпроОДА, щоб відправити бійцям на передову. Таким чином Дніпропетровщина привітає військових із Днем Збройних Сил України.

акція

«Від самого початку війни волонтери допомагають бійцям АТО: теплими речами, амуніцією, харчами. Підтримують бійців й діти. Своє тепло передають, як можуть – через малюнки, іграшки, поробки. Такі «привіти» особливо цінні для захисників, які розуміють: вдома їх люблять та чекають. Зробити Героям подарунки до Дня Збройних Сил України також запропонували діти. ДніпроОДА підтримала ідею. До акції «Оберіг для захисника» приєдналася не лише малеча, а й дорослі мешканці області. Разом зробили десятки тисяч поробок», — розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

акція

До холу ДніпроОДА принесли сотні коробок з сюрпризами для бійців. В коробці учнів дніпровської школи № 142 — понад 100 оберегів. Їх змайстрували діти з п’ятого по сьомий класи.

акція

«Ми хотіли показати солдатам, що їх чекають, підтримують, їм вдячні за те, що вони борються за нашу землю. А ще – просто підняти захисникам настрій», — поділилася шестикласниця Карина Гаращенко.

Діти розповіли: часу на поробку витрачали зовсім небагато, проте в кожну з них вкладали душу. «Тіло» ляльки змотували з ниток, кріпили крильця та синьо-жовту стрічку, щоб оберіг можна було причепити до одягу та завжди носити із собою.

акція

«Коли діти дізналися, що можна зробити для захисників подарунки власними ручками, одразу підключилися. Ви б бачили, як горять їх очі, коли вони намотують ці ниточки, кріплять крильця. Думаю, захисників дійсно охоронятимуть ці обереги», — посміхається педагог школи № 142 Наталя Біла.

акція

Окрім ляльок-мотанок учні підписували для захисників листівки. У них дитячим почерком виводили теплі побажання — зичили бійцям здоров’я та миру. Загалом в акції взяла участь майже 1 тисяча шкіл по всій області. До неї приєдналися й курсанти, студенти, навіть вихованці дитячих садочків. Протягом тижня волонтери доставлять обереги та листівки з ДніпроОДА до зони АТО.

Добавить комментарий