На Дніпропетровщині ремонтують проблемну магістраль (Фото)

На Дніпропетровщині триває гарячий сезон ремонту доріг. Стартувало і оновлення однієї з найпроблемніших ділянок магістралі М-04 Знам’янка-Луганськ-Ізварине. Її протяжність – 44,9 км. Підрядники проходять від пункту «А» – Дніпро – до пункту «В» – роздоріжжя з Криворізькою трасою, де дорога повертає на П’ятихатки. Повідомляють у Дніпропетровській ОДА.

ремонт дорога

Майже 45-кілометрову ділянку траси Знам’янка-Луганськ-Ізварине від Дніпра у бік Кривого Рогу не оновлювали декілька десятирічь. За цей час покриття зовсім зносилося – повсюди «світить» тріщинами та ямами.

Роботи стартували в районі Краснопілля – на смузі руху в напрямку Кривого Рогу. Підрядники фрезерують старе покриття. І так до кінцевого пункту – розвилки з Криворізькою трасою.

«Зробимо тришарове покриття. Його загальна товщина буде близько 35 см. На новий асфальт нанесемо розмітку із застосуванням холодного пластику. Завдяки такій технології вона прослужить набагато довше за звичайну, із фарби», – сказав заступник начальника служби автодоріг у Дніпропетровській області Сергій Кочан.

Траса М-04 міжнародного значення Знам’янка-Луганськ-Ізварине пролягає територією 4-х областей. Загальна протяжність дороги Дніпропетровщиною – майже 300 км.