На Дніпропетровщині розпочалися зимові канікули – водії повинні бути уважні

З 30 грудня у всіх школах Дніпропетровської області розпочалися зимові канікули. Як свідчить статистика, під час канікул значно збільшується ризик травмування дітей на дорозі внаслідок дорожньо-транспортних пригод. Тож, правоохоронці нагадують водіям Дніпропетровщини: під час канікул, будьте уважнішими до юних учасників дорожнього руху. Враховуючи те, що рух транспорту ускладнюється погодними умовами, просимо водіїв бути особливо уважними при керуванні транспортними засобами, дотримуватись Правил дорожнього руху та безпеки перевезення дітей у автомобілі.

Не варто забувати і про правила транспортування дітей у власному авто: не можна перевозити малечу на передньому сидінні авто, не варто забувати пристебнути дитину ременем безпеки та встановлювати спеціальне дитяче автокрісло.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Правоохоронці просять водіїв бути особливо обережними під час руху поблизу ігрових майданчиків та місць відпочинку (парки, сквери, стадіони, тощо), а також під час появи поблизу проїзної частини маленьких пішоходів. Адже, поведінку дитини важко передбачити, і вона може несподівано вибігти на дорогу. У дворах рухайтеся з мінімальною швидкістю, будьте дуже уважні при здійсненні маневрів на внутрішньодворових територіях, при проїзді пішохідних переходів, повідомляють у прес-службі поліції.

Пам’ятайте, що діти дуже рухливі й імпульсивні, багато з них не вміють передбачати небезпеку і правильно оцінювати дорожню ситуацію.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!

Залишити відповідь